Kalendarium wydarzeń

<< Lipiec 2024 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Aktualności / Wydarzenia

hala

Profesjonalnie zaprojektowane oraz wykonane hale magazynowe to obiekty, na które zapotrzebowanie stale rośnie. Przestrzeń magazynowa czy produkcyjna dzięki takiemu rozwiązaniu może być stworzona w krótkim czasie – dodatkowo łatwo ją w razie potrzeby rozbudować. Oczywiście kluczowe dla trwałości projektu pozostaje wykorzystanie wysokiej jakości prefabrykatów.

 

Firma InterHal specjalizuje się w tworzeniu takich obiektów, które nie tylko wyróżniają się solidnością, ale też posiadają wszelkie certyfikaty i spełniają normy UE. Kompleksowe rozwiązania w zakresie magazynowania – także towarów specjalistycznych – wdrażane są w oparciu o wieloletnie doświadczenie specjalistów z firmy.

Co czyni nasze obiekty wyjątkowymi?

Hale magazynowe InterHal charakteryzują się brakiem fundamentów, które zastąpiono specjalnymi gruntowymi kotwami. Konstrukcje wznoszone są szybko dzięki ich modułowemu charakterowi. Nie ma też problemu z ewentualnym demontażem. Hale tego rodzaju łatwo poddawać personalizacji – można w nich np. zainstalować klimatyzację czy ogrzewanie, w zależności od tego, czy będą służyć do przechowywania towarów, czy też pełnić rolę miejsca pracy (produkcja). Oprócz tego w przypadku magazynowania towarów sypkich - magazyny soli i materiałów sypkich - można uzupełnić o specjalne ścianki oporowe.

Magazyny i nie tylko

W ofercie InterHal znajdują się nie tylko magazyny, służące do składowania rozmaitych towarów, sprzętów, materiałów budowlanych czy soli drogowej. Hale mogą również pełnić rolę obiektów wystawowych, służących do organizacji imprez. Konstrukcje, jakich realizacją zajmuje się firma to także wiaty i inne zadaszone elementy, nadające się np. do wykończenia infrastruktury kolejowej czy drogowej.

Realizacje InterHal w ogólnym wymiarze charakteryzują się szczelnością, funkcjonalnością oraz zapewnianiem optymalnych warunków do przechowywania towarów lub przebywania wewnątrz. Każdorazowo oferowana jest też możliwość personalizacji – logotypy, nadruki, dobór kolorystyki – wszystko to można dopasować do konkretnego użytkownika/firmy. Warto podkreślić, że firma InterHal daje na swoje produkty aż 10-letnią gwarancję.

Zaufanie, realizacja zamysłu w każdym detalu, dopasowanie finalnego efektu do oczekiwań inwestorów, ale też znajomość branży oraz chętne korzystanie z innowacji – to tylko część powodów, dla których warto zacząć współpracę z firmą InterHal.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.interhal.pl oraz do kontaktu z naszymi przedstawicielami +48 (33) 851 20 18

Polecane firmy w katalogu: