Kalendarium wydarzeń

<< Styczeń 2019 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Porady

Nowy sezon szkoleń w Akademii Klimatyzacji na okres wrzesień – grudzień 2014 r. ruszył. W Polsce istnieją 4 ośrodki szkoleniowe, które prowadzą profesjonalne warsztaty dla fachowców z branży HVAC.

 

Akademia Klimatyzacji działa w Warszawie, Wrocławiu, Gdyni oraz Chorzowie. Wszystkie ośrodki posiadają w pełni wyposażone sale wykładowe oraz sale do zajęć praktycznych, w których znajdują się instruktażowe systemy klimatyzacji, pompy ciepła czy też moduły grzewcze LG. Takie wyposażenie pozwala zdobytą przez kursantów teoretyczną wiedzę na temat najnowszych trendów oraz rozwiązań technicznych w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania uzupełnić o umiejętności montażowo-serwisowe.

 

Szkolenia w Akademii Klimatyzacji dla instalatorów i serwisantów kończą się zdobyciem przez kursantów imiennego certyfikatu „Autoryzowanego Instalatora LG”, który jest ważny przez kolejne 12 miesięcy.

 

W tym roku tematyka warsztatów została poszerzona o nowe szkolenia branżowe z zakresu szeroko pojętych kwestii klimatyzacji czy też zagadnień dotyczących prowadzenia firmy instalacyjnej.

 

Podstawowy program realizowany w placówkach Akademii Klimatyzacji LG dotyczy tematyki:

  • RAC – klimatyzatory pokojowe – zajęcia autoryzacyjne skierowane przede wszystkim do instalatorów oraz serwisantów, i dotyczą m.in. podstaw chłodnictwa i klimatyzacji, charakterystyki technologii inwerterowej, poprawności montażu tego rodzaju urządzeń oraz praktycznych zajęć na działających urządzeniach.
  • SAC – klimatyzatory komercyjne i Multi – jest to szkolenie przeznaczone dla instalatorów i serwisantów, gdzie główny nacisk kładzie się m.in. na objaśnienie technologii inwerterowej, omówienie podstawowych właściwości poszczególnych grup produktowych, omówienie kodów błędów i rozwiązań problemów serwisowych, a także na praktyczne zajęcia z urządzeniami.
  • Multi V Instalacje – systemy klimatyzacji Multi V – są to warsztaty instalacyjne przeznaczone wyłącznie dla zaawansowanych instalatorów posiadających pewne doświadczenie w branży. Szkolenie w głównej mierze dotyczy omówienia zasad działania systemów Multi V, central wentylacyjnych AHU Kit oraz modułów HYDRO Kit, przeanalizowania różnic pomiędzy systemami 2- i 3-rurowymi, a także praktycznego ćwiczenia na działających urządzeniach.
  • Multi V Partner – systemy klimatyzacji Multi V – to szkolenie skierowane jest głównie do dystrybutorów oraz firm partnerskich LG. Poruszane są zagadnienia z zakresu zasady działania oraz koncepcji działania systemów Multi V, central wentylacyjnych AHU Kit oraz modułów HYDRO Kit, logiki działania poszczególnych funkcji urządzeń czy też zasad poprawnego montażu i uruchomienia urządzeń.
  • LGMV – jest to szkolenie serwisowe z programu LGMV przeznaczone przede wszystkim dla serwisantów posiadających program LGMV. Omówieniu zostają poddane m.in. zasady działania programu oraz przeprowadzone są praktyczne ćwiczenia w posługiwaniu się tymże programem.

 

LG Electronics zaprasza wszystkich chętnych instalatorów klimatyzacji do wzięcia udziału w profesjonalnych szkoleniach w ramach Akademii Klimatyzacji.

 

Pod adresem https://www.strefaklimatyzacji.pl/katalog-firm/instalator,szukaj.html zareklamuj swoją firmę instalacyjną lub serwisową dodając ją do pokaźnego katalogu firm.

 

 

 

Polecane firmy w katalogu:

Porady

Konstrukcje budowlane

portal hale, konstrukcje stalowe

Konstrukcje budowlane – sposób powiązania elementów budowli w sposób poprawny pod względem zasad fizyki i ...

Szlifowanie posadzek betonowych – Husqvarna Construction radzi jak skutecznie wykonać swoją pracę

portal hale, konstrukcje stalowe

Na przestrzeni ostatnich lat jesteśmy świadkami systematycznego rozwoju b...

Składowanie na nowym, wyższym poziomie

portal hale, konstrukcje stalowe

Firma STILL zaprezentowała wózek widłowy o parametrach pozwalających na obsługę regałów powyżej 13 metrów. Zastosowane ...

Poszukuję informacji ?

Hale wolnostojące, produkcyjne, namiotowe - 11.5%
Wiaty, Garaże - 33.5%
Pawilony, Magazyny - 15.7%
Obiekty handlowe, Chłodnie - 29.3%
Konstrukcje stalowe, Konstrukcje aluminiowe - 7.3%
Materiały budowlane, Płyty, Blachy - 20.9%
Dachy, Blachy dachowe - 11.5%
Obróbki blacharskie, Spawanie, Cięcie - 13.6%
Projekty, Projektowanie hal, konstrukcji - 22%
Doradztwo, Nadzór budowlany - 30.3%
Podłogi przemysłowe, Posadzki - 25.1%
Wyposażenie, Regały, Ściany - 9.4%
Instalacje grzewcze, elektryczne, wod-kan - 0%
Montaż konstrukcji stalowych, aluminiowych - 2.1%
Ogrodzenia siatkowe, betonowe, drewniane - 6.3%
Oświetlenie, Drzwi, Okna - 2.1%
Remonty, Modernizacja, Docieplanie, Izolacje - 4.2%
Głosowanie zakończone : 31 Paź 2018 - 00:00