Kalendarium wydarzeń

<< Marzec 2019 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Porady

Nowy sezon szkoleń w Akademii Klimatyzacji na okres wrzesień – grudzień 2014 r. ruszył. W Polsce istnieją 4 ośrodki szkoleniowe, które prowadzą profesjonalne warsztaty dla fachowców z branży HVAC.

 

Akademia Klimatyzacji działa w Warszawie, Wrocławiu, Gdyni oraz Chorzowie. Wszystkie ośrodki posiadają w pełni wyposażone sale wykładowe oraz sale do zajęć praktycznych, w których znajdują się instruktażowe systemy klimatyzacji, pompy ciepła czy też moduły grzewcze LG. Takie wyposażenie pozwala zdobytą przez kursantów teoretyczną wiedzę na temat najnowszych trendów oraz rozwiązań technicznych w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania uzupełnić o umiejętności montażowo-serwisowe.

 

Szkolenia w Akademii Klimatyzacji dla instalatorów i serwisantów kończą się zdobyciem przez kursantów imiennego certyfikatu „Autoryzowanego Instalatora LG”, który jest ważny przez kolejne 12 miesięcy.

 

W tym roku tematyka warsztatów została poszerzona o nowe szkolenia branżowe z zakresu szeroko pojętych kwestii klimatyzacji czy też zagadnień dotyczących prowadzenia firmy instalacyjnej.

 

Podstawowy program realizowany w placówkach Akademii Klimatyzacji LG dotyczy tematyki:

  • RAC – klimatyzatory pokojowe – zajęcia autoryzacyjne skierowane przede wszystkim do instalatorów oraz serwisantów, i dotyczą m.in. podstaw chłodnictwa i klimatyzacji, charakterystyki technologii inwerterowej, poprawności montażu tego rodzaju urządzeń oraz praktycznych zajęć na działających urządzeniach.
  • SAC – klimatyzatory komercyjne i Multi – jest to szkolenie przeznaczone dla instalatorów i serwisantów, gdzie główny nacisk kładzie się m.in. na objaśnienie technologii inwerterowej, omówienie podstawowych właściwości poszczególnych grup produktowych, omówienie kodów błędów i rozwiązań problemów serwisowych, a także na praktyczne zajęcia z urządzeniami.
  • Multi V Instalacje – systemy klimatyzacji Multi V – są to warsztaty instalacyjne przeznaczone wyłącznie dla zaawansowanych instalatorów posiadających pewne doświadczenie w branży. Szkolenie w głównej mierze dotyczy omówienia zasad działania systemów Multi V, central wentylacyjnych AHU Kit oraz modułów HYDRO Kit, przeanalizowania różnic pomiędzy systemami 2- i 3-rurowymi, a także praktycznego ćwiczenia na działających urządzeniach.
  • Multi V Partner – systemy klimatyzacji Multi V – to szkolenie skierowane jest głównie do dystrybutorów oraz firm partnerskich LG. Poruszane są zagadnienia z zakresu zasady działania oraz koncepcji działania systemów Multi V, central wentylacyjnych AHU Kit oraz modułów HYDRO Kit, logiki działania poszczególnych funkcji urządzeń czy też zasad poprawnego montażu i uruchomienia urządzeń.
  • LGMV – jest to szkolenie serwisowe z programu LGMV przeznaczone przede wszystkim dla serwisantów posiadających program LGMV. Omówieniu zostają poddane m.in. zasady działania programu oraz przeprowadzone są praktyczne ćwiczenia w posługiwaniu się tymże programem.

 

LG Electronics zaprasza wszystkich chętnych instalatorów klimatyzacji do wzięcia udziału w profesjonalnych szkoleniach w ramach Akademii Klimatyzacji.

 

Pod adresem https://www.strefaklimatyzacji.pl/katalog-firm/instalator,szukaj.html zareklamuj swoją firmę instalacyjną lub serwisową dodając ją do pokaźnego katalogu firm.

 

 

 

Polecane firmy w katalogu:

Porady

Składowanie na nowym, wyższym poziomie

portal hale, konstrukcje stalowe

Firma STILL zaprezentowała wózek widłowy o parametrach pozwalających na obsługę regałów powyżej 13 metrów. Zastosowane w ...

Szkolenia dla instalatorów klimatyzacji LG

portal hale, konstrukcje stalowe

Nowy sezon szkoleń w Akademii Klimatyzacji na okres wrzesień – grudzień 2014 r. ruszył. W Po...

Hale stalowe na potrzeby przemysłowe

portal hale, konstrukcje stalowe

Hale staloweObiekty przemysłowe – zakłady produkcyjne, magazyny dystrybucji i logistyki oraz tym podobne budynki, muszą sp...

Poszukuję informacji ?

Hale wolnostojące, produkcyjne, namiotowe - 11.5%
Wiaty, Garaże - 33.5%
Pawilony, Magazyny - 15.7%
Obiekty handlowe, Chłodnie - 29.3%
Konstrukcje stalowe, Konstrukcje aluminiowe - 7.3%
Materiały budowlane, Płyty, Blachy - 20.9%
Dachy, Blachy dachowe - 11.5%
Obróbki blacharskie, Spawanie, Cięcie - 13.6%
Projekty, Projektowanie hal, konstrukcji - 22%
Doradztwo, Nadzór budowlany - 30.3%
Podłogi przemysłowe, Posadzki - 25.1%
Wyposażenie, Regały, Ściany - 9.4%
Instalacje grzewcze, elektryczne, wod-kan - 0%
Montaż konstrukcji stalowych, aluminiowych - 2.1%
Ogrodzenia siatkowe, betonowe, drewniane - 6.3%
Oświetlenie, Drzwi, Okna - 2.1%
Remonty, Modernizacja, Docieplanie, Izolacje - 4.2%
Głosowanie zakończone : 31 Paź 2018 - 00:00