Kalendarium wydarzeń

<< Czerwiec 2024 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Porady

wilgoć

Pochłaniacze pozwalają na skuteczne usunięcie nadmiaru wilgoci. W zależności od rodzaju taki produkt może służyć do oczyszczania powietrza, ale również usuwania wilgoci z paczek i kontenerów, w których transportowane są różnego rodzaju produkty. Dzięki zastosowaniu tego środka można zapobiec korozji, a także pojawieniu się pleśni. Jednym z najlepszych pochłaniaczy wilgoci dostępnych na rynku jest Silica Gel.

 

Co to jest pochłaniacz wilgoci?

Główną funkcją pochłaniacza wilgoci jest możliwość utrzymania odpowiedniego poziomu wilgotności w pomieszczeniach lub opakowaniach. Takie produkty działają na zasadzie kondensacji. Wewnątrz znajduje się substancja, tzw. adsorbent, który przyciąga cząsteczki wilgoci z powietrza. W zależności od rodzaju pochłaniacza może zostać wykorzystana inna substancja. Pochłaniacze wilgoci zapobiegają powstawaniu pleśni, kondensacji, korozji i nieprzyjemnych zapachów związanych z nadmierną wilgotnością. Jeśli chcesz wiedzieć, jaki pochłaniacz wilgoci, będzie najlepszy w konkretnej sytuacji, wejdź na stronę: https://www.excor.pl/blog/2019/07/15/jak-dobrac-pochlaniacze-wilgoci-do-opakowania/. Poznasz praktyczne wskazówki, które umożliwią dobranie najbardziej odpowiedniego produktu w określonej sytuacji.

Dlaczego warto zdecydować się na Silica Gel?

W ofercie naszej firmy znajdziesz wyjątkowy produkt, jakim jest Silica Gel. Jego zastosowanie umożliwia skuteczne zabezpieczenie różnorodnych produktów podczas transportu. Materiałem aktywnym w przypadku tego pochłaniacza jest dwutlenek krzemu (SiO2). Jest to substancja bezpieczna dla zdrowia i obojętna dla środowiska. Silica Gel jest produkowany w różnych opakowaniach jednostkowych, co pozwala na dobranie idealnego rozwiązania do bieżących potrzeb. Wejdź na stronę, aby dowiedzieć się więcej na ten temat: https://www.excor.pl/produkty/pochlaniacze-wilgoci-i-wskazniki-wilgotnosci/silica-gel/. Jeśli poszukujesz produktów, które pozwalają skutecznie zabezpieczyć transportowane elementy, możesz również zainteresować się folią antykorozyjną z zabezpieczeniem antystatycznym. Ten produkt zapobiega pojawieniu się korozji. Części nie niszczą się podczas transportu, po wypakowaniu z folii są czyste i suche. Folię VCI/ESD można wykorzystywać do magazynowania, a także w transporcie morskim, lotnictwie, zakładach motoryzacyjnych i stoczniach. Jest wykonana z ekologicznych i bezpiecznych materiałów. Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę: https://www.excor.pl/produkty/folia-antykorozyjna/folia-vci-esd/

Tematy:

Polecane firmy w katalogu: