Szukaj Ogłoszeń

Typ
Województwo

Kalendarium wydarzeń

<< Marzec 2024 >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Pracownik budowy

Zobacz wszystkie ogłoszenia IPFJobs
Typ: Dam pracę
Cena:
Treść ogłoszenia: Dla naszego klienta z branży budowlanej poszukujemy : Pracownika budowy ( do przyuczenia )

Oferujemy:
Zatrudnienie BEZPOŚREDNIO U KLIENTA FRANCUSKIEGO
Atrakcyjne wynagrodzenie 3000-3700 € netto
Pełne ubezpieczenie zdrowotne (Carte Vitale)
Składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
Po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
Pracę w polskim zespole
Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
Organizacja zakwaterowania

Zakres obowiązków:
Praca na budowie zbiorników żelbetowych i silosów dla rolnictwa
Przygotowanie szalunków
Przygotowanie zbrojeń i zalewanie betonem
Zalewanie stropów, budowa schodów

Wymagania:
Pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku
Dobry stan zdrowia
Mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego
Mile widziane osoby z prawem jazdy

Organizujemy spotkanie w Poznaniu w dniu 01.10-02.10 zadzwoń pod numer 789405802 lub 502854430 i dowiedz się od nas szczegółów !

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:
Kontakt:
IPF
Telefon: 789405802
Poznań
Wielkopolskie
E-mail: rekrutacja@ipf.jobs
Data dodania: 2018-09-24