Kalendarium wydarzeń

<< Październik 2019 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   


Produkcja i wynajem hal namiotowych

Produkcja i wynajem hal namiotowych
Zobacz wszystkie ogłoszenia sprzedaz@haltech-group.pl
Typ: Sprzedam
Stan przedmiotu: Nowy
Cena:
Treść ogłoszenia: Wizytówką każdej firmy jest podejście do wykonywanego zlecenia. Nasza firma oferuje usługi na najwyższym poziomie. Profesjonalne doradztwo zarówno na stopniu produkcyjnym, jak i kadry zarządzającej daje klientowi poczucie spokoju o zleconą inwestycje. Oferujemy unikalne hale namiotowe oraz hale magazynowe, wykonane w każdym rozmiarze.

Od momentu podpisania umowy, przyjęcia zlecenia, proces produkcyjny jest sumiennie nadzorowany. Klient na bieżąco informowany jest o postępie prac, oraz otrzymuje wszelkie informacje na temat inwestycji. Stosowane przez nas rozwiązania, oraz atestowane materiały najwyższej jakości sprawiają, że każdy klient będzie zapewniony o profesjonalnie wykonanej pracy. Dodatkowo zapewniamy każdemu klientowi transport hali namiotowej do miejsca przeznaczenia w ramach usługi produkcji i sprzedaży naszych produktów.

Haltech-Group, oferuje również doradztwo oraz pomoc, w zakresie montażu, potrzebnej dokumentacji oraz wszelkich pytań klienta - bez żadnych zobowiązań. Zapewniamy Państwu pomoc na każdym etapie inwestycji hali namiotowej. Zapewniamy prowadzenie dokumentacji oraz wykonujemy wszelkie niezbędne procedury, dzięki którym będziecie Państwo mieli pewność, że hala namiotowa zostanie przewieziona i zamontowana na terenie Waszej firmy zgodnie z wszelkimi procedurami oraz polskim prawem.
Swoje usługi oferujemy na terenie całego kraju i w wybranych krajach UE.

W przypadku pytań , prosimy o kontakt w celu uzgodnienia dokładnej specyfikacji przedmiotu zamówienia.

Z chęcią doradzimy i zrobimy wycenę bez żadnych zobowiązań.
Kontakt:
Haltech-Group
Telefon: 601-660-058
Konin
E-mail: sprzedaz@haltech-group.pl
Data dodania: 2019-06-14